گروهی بخر تا با صرفه باشه!

حک اسم لیزری رایگان!

ما در صورت تمایل شما بصورت کاملاً رایگان اسم شما رو بصورت استاندارد و با فونت دلخواه شما روی گوشی لیزر می‌کنیم تا گوشی برای شما شخصی‌سازی بشه و در برندینگ شغلی شما تاثیر بسزایی داره.

ارسال برای خودتون

گوشی‌ها مستقیماً برای خودتون ارسال میشن تا هم سریع‌تر گوشی‌ها رو بگیرید و هم نمایندتون توی زحمت نیفته. روند کلی سفارش گروهی هیچ فرقی با سفارش عادی نداره و فقط لذت تخفیف بهش اضافه میشه!

تحویل سریع

ما از قبل خودمون رو آماده کردیم تا بتونیم رنگ‌های مورد نظر شما رو در سریع‌ترین زمان براتون بفرستیم؛ بنابراین گوشی‌ها به موقع و قبل از شروع کلاس‌ها به دستتون می‌رسه! گوشی‌ها حداکثر ظرف ۱۴ روز کاری ارسال میشن.

حداقل ۱۰ نفر

دور هم جمع بشید و یا از طریق نماینده ورودیتون لیست رنگ‌های مورد نظرتون رو به ما اعلام کنید. ما بهتون کد تخفیف میدیم تا با قیمت مناسب گوشی پزشکی مورد علاقه‌تون رو توی سایت سفارش بدید!

شرایط ویژه برای نماینده

نماینده سفارش بابت وقت و انرژی که برای هماهنگی سفارش می‌ذاره میتونه از تسهیلات بیشتری بهره‌مند بشه، از جمله تخفیف بیشتر برای تهیه گوشی. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تضمین اصالت و کیفیت

ایران لیتمن تمام گوشی‌ها رو از نظر اصالت، سلامت و کیفیت کاملاً تضمین می‌کنه. اگر گوشی اصل نباشه یا معیوب باشه یا لوازمش کامل نباشه امکان مرجوع کردن کالا وجود داره.

اپلیکیشن ایران لیتمن

هر نفر میتونه با وارد کردن سریال گوشی در اپلیکیشن ایران لیتمن از محتواهای آموزشی، نمونه صداهای قلبی و ریوی، آموزش ECG، کیس‌های جذاب واقعی و ... بصورت رایگان استفاده کنه. اطلاعات بیشتر

اطلاع‌رسانی پیامکی

وضعیت لحظه به لحظه سفارش از زمان ثبت سفارش تا تحویل به پست از طریق پیامک به هر نفر اطلاع‌رسانی میشه. دیگه هر نفر میدونه گوشیش کجاست، کی لیزر شده و کی بسته بندی و ارسال میشه.

خریدی مطمئن و خیالی آسوده با اعتماد به فروشگاهی معتبر
بیاین صادق باشیم. لیتمن گوشی گرونی هست و هر کسی به راحتی نمیتونه اونو تهیه کنه. از طرفی برای هر کالای گرونی نمونه‌های بدل و تقلبی وجود داره و همه ما دوست داریم وقتی هزینه بالایی رو پرداخت می‌کنیم گوشی باکیفیت، اصل و سالم دریافت کنیم تا بتونیم صداهای قلبی ریوی رو بهتر سمع کنیم و یادگیری بهتری داشته باشیم. این جاست که ایر لیتمن وارد می‌شود…

به آسانی و بدون کوچکترین دردسری سفارش ورودی‌تون رو به ما بسپارید.
با سفارش گروهی به ایر لیتمن، تمام مسئولیت سفارش‌گیری، دریافت هزینه، حک اسم، بسته‌بندی و ارسال با ایر لیتمن است و هیچگونه مسئولیتی متوجه نماینده نخواهد بود.

دریافت کد تخفیف

ثبت سفارش

لیست سفارش‌ها

تحویل سفارش‌ها