راهنمای ثبت سفارش از شرکت ایران لیتمن
نحوه ثبت سفارش

مراحل ثبت سفارش:

برای ثبت سفارش در سایت ایران لیتمن، در ابتدا شما باید کالای مورد نظر خود را پیدا کنید. برای این کار، میتوانید به هرکدام از دسته بندی های “لیتمن سری کلاسیک”، “لیتمن سری کاردیولوژی”، “لیتمن سری الکترونیک” یا ، “لیتمن پرستاری” ، “لوازم جانبی لیتمن” ، “کیف گوشی پزشکی لیتمن” که در کادر بالای تمام صفحات سایت ایران لیتمن موجود میباشند مراجعه کنید و از زیر دسته های باز شده، زیردسته ی مورد نظر خود را انتخاب کنید و در آن به جستجوی محصول مورد نظر خود بپردازید.

ایران لیتمن

با کلیلک بر روی محصول مورد نظر، به صفحه ی محصول وارد میشوید. در این صفحه میتوانید  قیمت، ویژگی ها، مشخصات، نحوه ی عملکرد، نظرات محصول، محصولات مرتبط و… را مشاهده کنید. در صورتی که پس از بررسی محصول، قصد خرید محصول را داشته باشید، ابتدا باید بر روی دکمه ی سبز “افزودن به سبد” ، که در پایین عکس و توضیحات کوتاه محصول آمده است کلیک کنید؛

ایران لیتمن

ایران لیتمن

ایران لیتمن

ایران لیتمن

ایران لیتمن

ایران لیتمن

سپس از کادر باز شده، بر روی “تسویه حساب” کلیک کنید تا فرآیند ثبت سفارش شروع شود.

با کلیلک بر روی تسویه، وارد سبد خرید خود میشوید. در کادر بزرگ مرکز صفحه ، نام، تعداد و قیمت کل محصولاتی که در حال ثبت سفارش آنها هستید، آورده شده است. شما باید مشخصات داخل این کادر را چک کنید و در صورت تایید، با درج کردن اطلاعات خواسته شده  ارسال بر روی گزینه ی “ثبت سفارش ” کلیک کنید. همچنین در صورت منصرف شدن از خرید، میتوانید بر روی گزینه های “پاک کردن سبد” کلیک کنید. در صورتی که قصد تغییر تعداد محصولات سبد، یا تغیر خود محصول را دارید، باید تغییرات را اعمال کنید و سپس دکمه ی “بروزرسانی سبد” را بزنید تا تغییرات در سبد هم اعمال شود.

ایران لیتمن

ایران لیتمن

 

ایران لیتمن

ایران لیتمن