گارانتی و تعمیرات گوشی پزشکی لیتمن شما

جهت فعالسازی کد ریجستر گوشی لیتمن خود سریال درج بر روی گوشی خود به سامانه پیام کوتاه 5000203000115 ارسال کنید.

خدمات گارانتی گوشی پزشکی  لیتمن

آیا گوشی پزشکی لیتمن شما تحت گارانتی است یا خیر؟ و با استفاده از ابزار گارانتی و درخواست خدمات ما، گزینه‌های خدمات و قیمت‌های موجود (در داخل یا خارج از گارانتی) را مشاهده کنید. این ابزار فقط برای مشتریان ایران لیتمن  ارائه می شود.

گوشی لیتمن شما یک سرمایه گذاری است که باید محافظت شود. برای آسودگی خاطر شما، هر لیتمن معتبری که از نمایندگی مجاز خریداری می شود، تحت پوشش گارانتی آن شرکت قرار می گیرد. دوره های گارانتی بسته به گوشی پزشکی شما متفاوت است (به تب های زیر برای هر مدل مراجعه کنید). روز خرید تاریخ شروع گارانتی گوشی لیتمن شما هست که با رسید خرید اصلی شما قابل تأیید است.

اگر در طول دوره گارانتی نقصی در مواد یا ساخت رخ داد، گوشی پزشکی لیتمن خود را به صورت رایگان در شرکت نمایندگی که از آن خرید کرده اید برده و از خدمات گارانتی شرکت ایران لیتمن برخوردار شوید ، مگر در موارد سوء استفاده آشکار یا آسیب تصادفی.

این استثنائات شامل قرار دادن گوشی پزشکی در موارد زیر است:

  • غوطه ور شدن در مایعات

 

  • جداسازی گوشی پزشکی

 

  • سقوط یا ضربه ای که به قفسه سینه آسیب می رساند

 

  • حمل و نگهداری نامناسب که به قطعات گوشی پزشکی آسیب می رساند.

 

لطفاً برای فهرست کامل محدودیت‌ها و استثنائات پوشش گارانتی خود به دفترچه راهنمای مالک گوشی لیتمن مراجعه کنید.

آیا گارانتی تمام شده است؟ جای نگرانی نیست ما تعمیرات گوشی پزشکی لیتمن را با قیمت مناسب ارائه می دهیم که شامل تعویض تیوپ، لوله های گوش، دیافراگم، بل فلزی، ریم  و سر گوش می شود. برای اطلاع از محل خرید قطعات جایگزین اینجا را کلیک کنید.

مدت زمان گارانتی سری گوشیهای لیتمن

Littmann® CORE Digital Stethoscope – 2 Years

Littmann® Master Cardiology™ Stethoscope – 7 Years

Littmann® Cardiology STC Stethoscope – 6 Years

Littmann® Cardiology IV™ Stethoscope – 7 Years

Littmann® Cardiology III™ Stethoscope – 5 Years

Littmann® Classic III™ Stethoscope – 5 Years

Littmann® Master Classic II™ Stethoscope – 3 Years

Littmann® Classic II S.E. Stethoscope – 3 Years

Littmann® Classic II Infant Stethoscope – 3 Years

Littmann® Classic II Pediatric Stethoscope – 3 Years

Littmann® Select and Lightweight II S.E. Stethoscope – 2 Years

برای دریافت کمک بیشتر با ما تماس بگیرید

برگ ریجستر و گارانتی گوشی پزشکی لیتمن

ریجستر لیتمن
ریجستر لیتمن
لیتمن

هر گوشی لیتمن خریداری شده از هر سایت یا فروشگاهی در صورتیکه فاقد برگ ریجستر و وارانتی معتبر از سایت www.littmann.com باشد تقلبی بوده و غیرمعتبر میباشد. اطلاعات بیشتر

گوشی لیتمن بر روی دیافراگم خود در سمت راست سری کدبندی منحصر بخود را دارد که که این کد فقط منحصر به یک گوشی بوده و در سایر گوشیها کاربرد ندارد سری گوشی لیتمن اصل هستن در زمان ریجستر کردن گوشی از سایت خود لیتمن تاکید میکنیم فقط و فقط از سایت www.littmann.com  همراه با سال ساخت و سال اتمام وارانتی که آنلاک میشوند که با ادامه دادن مراحل میتوانید به اسم خود پزشک خریدار گوشی را وارانتی دار کنید در غیر این صورت اگر کد موجود بر روی دیافراگم گوشی را ثبت کردین و آنلاک نشد گوشی شما تقلبی بوده و ساخت آمریکا نمیباشد لیتمن اصل و تقلبی فقط از این طریق قابل تشخیص میباشد و مابقی کارهایی که برای تشخیص لیتمن اصل از تقلبی توسط سایتها یا فروشگاههای مختلف انجام میگیرد کذب بوده و صرفا برای سودجویی انجام میدهند.

بنا به دلیل اینکه برای ریجستر لیتمن باید آدرسی ساکن در یکی از ایلات آمریکا داشته باشید و چون ایران لیتمن دو شعبه معتبر در آلباما آمریکا وو کشور انگلیس دارد برای اینکه ریجستر گوشی لیتمن خود را فعال کنید تا بعدا به راحتی در تمامی نقاط دنیا مورد استفاده باشد میتوانید بار کد موجود ر گوشی لیتمن خود را که در قسمت راست دیافراگم توسط لیتمن حک گردیده را از طریق واتس آپ به شماره 09190212994 یا از طریق ایمیل به نشانی iran.littmann@gmail.com ارسال کنید تا همکاران ما ر اسرع وقت کار ریجستر لیتمن شما را بصورت رایگان انجام دهند.

فعال کردن ریجستر کد گوشی لیتمن از طریق ایران لیتمن به دلیل اینکه دارای دو شرکت در  آلباما آمریکا و کشور انگلیس میباشد بصورت رایگان امکانپذیر است.

فعال کردن ریجستر کد گوشی لیتمن از طریق ایران لیتمن به دلیل اینکه دارای دو شرکت در  آلباما آمریکا و کشور انگلیس میباشد بصورت رایگان امکانپذیر است.

لیتمن