ایران لیتمن | نمایندگی لیتمن در ایران

فروش اقساطی گوشی پزشکی لیتمن

ایران لیتمن فروشگاه تخصصی فروش انواع گوشی پزشکی لیتمن

شرایط پرداخت اقساطی در ایران لیتمن

این نوع پرداخت بسیار پر طرفدار بوده و بیشتر مشتریان ایران لیتمن سعی نموده اند از این طریق اقساط خود را پرداخت نمایند در این روش کافیست فقط محصولاتی در قسمت خرید اقساطی هستن را خریداری کنید در این روش مبلغ قابل پرداخت به عنوان پیش پرداخت برای کالا 1.000.000 تومان میباشد و در زمان تحویل کالا تنها کافیست برگ قراردادی را که در دو نسخه در دست مامور تحویل دهنده کالاست را امضا نموده و یک برگ قرارداد را نزد خود و برگ دیگر را همراه با مابقی مانده مبلغ کالا خریداری شده درج شده بر روی چک بمدت تاریخ تاریخ سر رسید یکماه درج کرده و تحویل متصدی تحویل کالا دهید.

افرادی که قسط اول خود را از طریق سایت به مبلغ 1.000.000 تومان پرداخت کرده اند می توانند در هنگام تحویل کالا به مسئولین قابل اعتماد ایران لیتمن  یک فرقه چک  ضمانت در وجه ایران لیتمن پرداخت نمایند.

در هر ماه سه روز قبل از پرداخت قسط، پیامکی که در آن میزان اقساط شما به همراه لینک پرداخت آنلاین نوشته شده است ارسال می شود و در صورتی که هر قسط به موقع پرداخت شود شما می توانید با افزایش نمره اعتبار سنجی خود بعد از چند ماه خرید دیگری هم انجام دهید.

در صورت که فردی تمایل داشته باشد که اقساط خود را زودتر از موعد تسویه نماید می تواند با قیمت کمتری تسویه کامل بنماید. برای اطلاع کامل از مبلغ تسویه با کارشناسان بخش حقوقی با شماره های موجود در بر بخش  فروش تماس حاصل فرمایید.

پرداخت با چک