دسته‌بندی نشده

لیتمن سری دیجیتال

ایران لیتمن

پیشرفته‌ترین استتوسکوپ‌ لیتمن است. قدرت سمع 24 برابر مدل کاردیولوژی، قابلیت ذخیره و انتقال صدا از طریق بلوتوث و اتصال به نرم‌افزار مخصوص در رایانه از قابلیت‌های آن است. مهم‌ترین کاربران این استتوسکوپ متخصصان قلب و عروق و اساتید هستند.

نمایندگی لیتمن

گوشی لیتمن بلوتوث دار

سری دیجیتال شامل 2 دسته میباشد:

دسته اول لیتمن الکترونیک 3200: این گوشی دیجیتال لیتمن قابلیتهای بسیار بالایی را در اختیار کاربر قرار می دهد. تکنولوژی مخصوص لیتمن برای کاهش نویز محیطی (ANR) دقت سنجش را بسیار بالا می برد. طراحی گوشی نیز بسیار مدرن و زیباست و تعریفی جدید از گوشی پزشکی به حساب می آید. کاربر می تواند با امکانات دیجیتال گیرنده صوتی صدا را در مواردی که صدا ضعیف باشد تقویت نیز نماید (Amplification Technology). همچنین قابلیت ضبط صدا (برای بازپخش های بعدی)، ارسال صدای ضبط شده به کامپیوتر از طریق Bluetooth و یا اتصال به کامپیوتر و تحلیل صدا در نرم افزار مخصوص لیتمن (به نام Zargis Steth Assist) در این دستگاه وجود دارد.

 

 

 

نمایندگی لیتمن

گوشی لیتمن بلوتوث دار

دسته دوم لیتمن دیجیتال CORE: استتوسکوپ 3M Littmann CORE تصویب شده توسط FDA بین حالت های گوش دادن آنالوگ و تقویت شده تغییر حالت می دهد تا بتوانید در طول ارزیابی به نحوه دلخواه خود گوش دهید. فناوری دیافراگم قابل تنظیم – یک اختراع 3M – به شما امکان می دهد با تنظیم فشار بر روی سینه ، صداهای فرکانسی متفاوتی را بشنوید. برای شنیدن صداهای فرکانس پایین ، بند را با فشار کم روی بیمار نگه دارید. کمی بیشتر فشار دهید تا صداهای فرکانس بالاتر را بشنوید. نوک گوش با مهر و موم نرم برای راحتی مطلوب و انسداد عالی صدا مطابق گوش های فردی است.

Stethoscope 3M Littmann CORE با نرم افزار Eko در دستگاه های iOS و Android کار می کند و به شما امکان می دهد ضبط های 15 ، 30 ، 60 یا 120 ثانیه ای را در یک داشبورد امن ذخیره و حاشیه نویسی کنید. برای نظارت بر پیشرفت بیماری یا آموزش ، کتابخانه ای از صداهای قلب ایجاد کنید و ضبط های ضبط شده را به طور ایمن با همکاران به اشتراک بگذارید.

تقویت 40X بر اساس مقایسه گوش دادن آنالوگ با تقویت الکترونیکی با حداکثر حجم در فرکانس اوج (125 هرتز). دستگاه 2Smart گنجانده نشده است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *